Novinky

Konečné výsledky

13.02.2014 18:55

Opravil jsem ve výsledcích všechno, co mi kdo reklamoval a ještě pár nesmyslů, které jsem tam po sobě objevil. Trochu jsem podcenil zpracování výsledků takového typu závodu, příště udělám raději povinný postup.
 Díky všem, kteří se zúčastnili závodu a doufám, že si to náležitě užili.
Omlouvám se za zmatky na startu a v cíli, ale bylo vás trochu moc a v jednom člověku se to dost špatně organizuje. Nepovedlo se mi SI sadu včas zprovoznit v režimu vyčítání do PC, ale pokud budu někdy příště něco pořádat, náležitě se na to včas připravím a snad to proběhne ve větší pohodě .

Konečné výsledky jsou ke stažení

Honza

Našla se dětská bunda

12.02.2014 14:25

vedle auta jsem našel ležet dětskou bundu, tak pokud jí někdo poznává, ať se přihlásí.

Předběžné výsledky

11.02.2014 09:35

Na stránku výsledky jsem dal předběžné výsledky Zimního Vidrholce.
Pokud se tam vůbec nenajdete, nebo objevíte nějakou nesrovnalost, ozvěte se a zkusím to napravit 

Poslední info před akcí

08.02.2014 20:09

Tak v lese je přes 10 kilo pomerančů a pár jich ještě zítra ráno přidám.

V lese řádí lesáci jako vzteklí, takže se od mojí poslední návštěvy lesa objevilo několik pasek a oplocenek. Několik oplocenek naopak zmizelo.
Na mapě tyhle změny samozřejmě nebudou. Největší změny viz. obrázek níže.
S aktivitou dřevorubců souvisí i místy zhoršená kvalita cest oproti zákresu na mapě. Bikeři si asi trochu zamažou kola, ale pořád je to podstatně lepší než loni po povodních.

Taky jsem zapomněl včera napsat do pokynů, že mapa se bude vydávat v čase startu.

 

Největší změny v terénu oproti mapě:

Pokyny zveřejněny

07.02.2014 22:12

Pokyny najdete v příslušné sekci, ale chtěl bych zdůraznit několik věcí:

  • K zaznamenání průchodu startem a cílem se budou používat SI čipy, ale protože s tím zatím nemám žádné zkušenosti, raději bych pro jistotu startovní i cílové časy zapisoval také do průkazek. Ten, kdo SI čip nemá, poběží (pojede) samozřejmě jenom s průkazkou.
  • Jako kontroly poslouží veliké pomeranče s písmeny, která se budou opisovat do průkazky. Malé číslo u „stopky“ je číslo kontroly: to neopisujte. Z toho vyplývá, že každý účastník by měl mít sebou na trati něco na psaní.
  • Popisy kontrol nebudou, všechny jsou s ohledem na bikery zavěšeny na stromu, nebo plotu poblíž cesty.
  • Za každou, i započatou minutu přes limit budou odečteny dva body (změna oproti rozpisu).
  • Pokud by si někdo chtěl po závodě kontroly sesbírat a sníst, bránit mu nebudu, ale některé už asi budou lehce nahnilé.
  • Prosím tímto účastníky, aby se obrnili trpělivostí a neuchylovali se k fyzickému násilí na pořadateli, je vás fakt hodně a já to sám asi nebudu moc stíhat.

 

Ještě jednou, pro jistotu, vzorová kontrola:

Přihlášky ukončeny definitivně

07.02.2014 14:56

Vzhledem k tomu, že už nemám možnost dotisku map, nepřihlašujte se už ani mailem.

Pokud si s někým dříve přihlášeným dohodnete předání mapy, klidně přijďte.

Přihlášky ukončeny

06.02.2014 13:30

Mapy jsem poslal do tisku s malou rezervou, takže pokud chcete, zkuste to mailem.

Pokyny budou v pátek večer

05.02.2014 08:37

Pokyny sepíšu během pátečního večera, upřesněno bude ale jen pár detailů. Vše podstatné zůstane pravděpodobně stejné jako v rozpisu.
Pro ražení startu a cíle bych chtěl použít SI čipy (u těch kteří je vlastní), ale všechno záleží na tom, jestli se mi podaří zprovoznit SI sadu.

Mapa a trať připraveny

04.02.2014 13:42

Mapa i trať jsou připraveny.
Bodové ohodnocení jednotlivých kontrol bude vytištěno na mapě vedle nich. Asi takhle:

Seznam přihlášených

26.01.2014 21:48

Zaznamenal jsem dotaz na zobrazování seznamu aktuálně přihlášených lidí, kvůli kontrole uložení přihlášky.

Zatím se mi na Webnode funkcionalitu pro automatické zobrazení tabulky s aktuálním stavem záznamů nepodařilo objevit, takže jednou za pár dní umístím na stránku přihlášky tabulku s přihlášenými k danému dni.

Výběr kategorie podle počasí

16.01.2014 07:06

Jak už jsem napsal do rozpisu, bude v případě dostatečného množství sněhu možnost, zajet si to i jako LOB. Do přihláškového formuláře jsem tu možnost neuváděl, bude úplně stačit, změnit kategorii při prezentaci.
Stejně tak, i pokud by se někdo rozhodl kvůli počasí vyměnit kolo za boty, nebo lyže, stačí to oznámit až před startem.

Ukázka mapy

15.01.2014 12:15

Alespoň dva malé výřezy z mapy:

 

Rozpis zveřejněn

12.01.2014 17:03

V příslušné sekci naleznete rozpis akce.

Podrobněji o akci

12.01.2014 11:47

Protože v termínovce PZL zeje skoro měsíční díra, rozhodl jsem se uspořádat tuhle akci.

A jelikož jsem především cyklista a závodů v MTBO v zimní sezóně je oproti běhům naprosté minimum, bude závod charakterem trati přizpůsoben právě MTBO.

To ovšem neznamená, že by snad akce nebyla vhodná pro běžce. Právě naopak: protože bude použita mapa pro MTBO, mohou na běžce, kteří se budou většinou pohybovat mimo cesty, čekat mnohá překvapení.............

Je to sice moje nová mapa ve stavu z léta 2013 s částečnou revizí v lednu 2014, ale porosty ve větší vzdálenosti od cest nejsou zmapovány nijak detailně, protože bikeři tam nemají co dělat.

Protože jsem na tom časově dost mizerně a nemám čas sbírat hned po závodě kontroly, budou použity netradiční, jednorázové, 100% rozložitelné kontroly, jejichž případné zbytky někdy později sesbírám.

Z charakteru kontrol vyplývá, že "ražení" bude formou opisování písmen do průkazky, proto si sebou přineste psací náčiní.

Pokud by se mi včas přihlásil nějaký dobrovolník, který bude ochoten kontroly sesbírat, klidně můžu místo pomerančů pověsit fáborky s voskovkami.

Ukázka kontroly

12.01.2014 11:36

Takhle nějak bude vypadat kontrola:

Stručné info o akci

12.01.2014 11:33
  • neděle 9.2.2014

  • Praha-Klánovice

  • kategorie: MTBO, běh, v případě sněhové pokrývky i LOB

  • nová mapa pro MTBO "Fiederholz Nord" 1:10000

  • netradiční kontroly s opisováním